Verslag Zomertreffen
- Jeugdstadion in Ieper

30 juni - 3 juli 2006

[ Uw verslaggever Chris Mermans ]

Beste vrienden,
Het is nu bijna terug weekend en met heimwee denk ik terug aan het prachtige treffen in Ieper. Waar we het geluk hadden om allemaal in een grote cirkel bij elkaar te kunnen staan voor een club zeer intressant. Het begon weliswaar in mineur door het plotse heengaan van Daniel de echtgenoot van Yvette. Waarvoor nog maals onze oprechte deelneming. Ondanks het feit dat het niet zo goed is begonnen was het voor mij dan toch een zeer leerrijk weekend. Ik meen wel te mogen zeggen dat de dood van Daniel niet voor niets is geweest, alles heeft een reden. Hoe raar en ongelofelijk dit voor sommigen onder ons ook mag klinken. Voor eerst heeft het de club en haar leden toch wat dichter bij elkaar gebracht en mag ik fier zijn en oprecht zeggen dat dit een heel mooi staaltje van verdraagzaamheid en samenwerking is naar de buitenwereld toe. Er zijn er veel die hiervan iets zouden kunnen leren.

Vrijdag ben ik zelf na een telefoontje van andere leden waarvan ik het nieuws vernomen heb aan de slag gegaan om alles in het werk te stellen en de taak van Yvette namelijk de opvang van de leden op het treffen van haar over te nemen en proberen om alles in goed banen te leiden. Ik heb er zelf nieuwe mensen leren kennen en anderen nog beter leren kennen. Iedereen was welkom het maakt niet uit wie je bent wat je doet of met wat je rijdt welkom in de club!!!

Zo kregen wij het genoegen om kennis te maken met Tiana een vriendin van Michel en Benny zij was meegekomen om uit te rusten en te bekomen van een zware rug operatie ook zij was van harte welkom. Of Tiana daar zelf zo gelukkig mee is weet ik niet, ze kwam om uit te rusten en is terug huiswaarts gekeerd met een therminale ziekte "Caravanitis het enige voordeel hiervan je kan er lang mee leven. Ook zij mocht ondervinden hoe de sfeer in de club was iedereen was bezorgd en voor haar in de weer, spijtig genoeg hebben zij hun weekend een dag vroeger moeten stopzetten omwille van hevige pijn. Bij deze wil ik mij nog even excuseren voor het korte afscheid maar ik je je zeker weer te mogen ontmoeten en dan in betere tijden. Heel veel sterkte tijdens je herstel hou de moed er in en vooral heel veel Kinesytherapie volgen das altijd goed voor je herstel ;-)

Er zijn ook weer een aantal mooie foto’s gemaakt waarvan een heel zeldzaam exemplaar in mijn bezit is; Onze voorzitter Bob zonder pijp!!! Uiterst zeldzaam wie 10,= EUR wie bied meer?

Zaterdag kregen we het genoegen om Yvette te mogen ontvangen op de camping, ondanks alles was ook zij ons niet vergeten. En ja hoor ze had zelfs nog een leuk pakketje mee voor alle aanwezige caravans maar het mooiste wat ze ons kon schenken was haar glimlach ondanks alles dat wil zeggen dat ze haar toch enorm thuis voelt. Ze kwam en zag dat het goed was en dat was voor haar ook een hele opluchting, pas dan zie je wat een club waard is! Kortom het begon wat minder maar het is toch een heel leerrijk weekend geworden.

Een weekend waar Nonkel Bob en Tante Yvette ook eens mochten genieten van de rust hetgeen ze dan ook gedaan hebben en met volle teugen. Tijdens de barbecue was iedereen aanwezig niemand ontbrak, ondanks het feit dat niet iedereen een barbecuestelletje mee had raakte iedereen zen vlees gebakken. Houtskool was er zoals vlees; in overvloed.

De sfeer was goed alsook de talrijke thee-uurtjes , toch kreeg ik nog de kans om de twee overgebleven wijn kartons per opbod te verkopen het me ook is gelukt. Wat mij het meeste is bijgebleven was de Last Post , dit is echt de moeite om te zien en heeft bij mij dan toch een diepe indruk nagelaten.

Het was een weekend van vrienIMGhap, tolerantie, verdraagzaamheid en respect overgoten met een sausje van zonnestralen en warmte. Voor mij persoonlijk is dit echt wel een voorbeeld voor de samenleving. Ik mag hopen dat het volgende treffen beter mag beginnen maar zeker met het zelfde resultaat eindigen. Een grote groep met de zelfde doelstelling die voor elkaar in de weer is en die samenwerkt en plezier maakt zonder onderscheid van rang, stand of afkomst.

Zonnige groetjes, Chris Mermans, (nog) Fendt Favorit L 395 B